субота, 23 березня 2013 р.

8 березня для громадської організації Яскраво (обережно, дуже багато фото ))))

До 8 березня було замовлення на іменні запрошення для дуже цікавої організації Яскраво, в неї входять різні молоді і яскраві а також дуже талановиті люди. І от хлопці вирішили привітати своїх муз - дівчат зі святом. Організували кльову програму, чому кльову, бо я там була )) Покажу запрошення а також ідейники. Правда з фото ідейників трошки не вийшло, фотографували в крамниці Зуза, а там тепле освітлення . ))
Блокноики ідейники дуже бюджетні так само як і запрошення )  Замовлено було за пару днів до 8 березня, такщо я рахую що за такі короткі строки це непоганий результат. Технічні роботи над блокнотами були в три етапи, декор цілий вечір і пів ночі і до 7 ранку склеювала ) Бо в 12 вже понесла віддавати-фотографувати і пакувати. Дякую Юрію Шушкевичу за фото, знаю він дуже старався, просто не вдале місце (.
Серед ночі чловік запропонував мені вдрукувати імена в журналінг. Сам виміряв відстані, приклеював карточку на а4 листочок і ось що вийшло )) Задумки попасти на поля навіть не було ))запаковані в крафтові конверти, імена надруковані на прозорій плівці, правда пізніше я ще зав’язала яскраві дерев’яні бусінки на краї шнурів, але фото вже немає )) так як то все було вже в монпасьє )

Дякую щиро тим хто витримав додивитись до кінця. Буду рада читати ваші відгуки, так як довго але приємно було працювати над цим замовленням )3 коментарі:

  1. Вразив масштаб, терміни , ну і гарно ж як вийшло!!!

    ВідповістиВидалити
  2. класно, а особливо глянути на тебе!!!вже наче 100 років тебе не бачила!!!красуня!!!

    ВідповістиВидалити