понеділок, 17 грудня 2012 р.

про слубжу таксі 1505 в місті Рівному

Привіт. В мене якась смуга ряба пішла )) ну не чорна. Бо всі живі- майже здорові слава Богу. Вчора викликали таксі, щоб доїхати в церкву на 14 годину. Викликали на 13:45. Приїжає пані на ауді. Позивний номер 77 віраж)) А ми були з санчатами. Ми вітаємось, а вона говорить, кладіть санкі в салон. А ми переглянулись і кажемо, а ми куди сядемо? А вона, а що вас багато? Ну троє нас. А, ну то кладіть самі в багажник, мені влом виходити. Ну ладно вже. Поїхали.. Ця мудра таксистка поїхала двором. Ну а сніг у дворах ніколи не чистять. А можна ж було просто виїхати кудою заїхала, прямо на головну дорогу. Бо ми живемо в центрі міста, біля облдерж адміністрації )) Ну і це ладно, вгрузли трохи в снігу біля нашого краю, 5 хвилин нервів водія і легких матів, ЖІНКА за кермом! Вирулили. Виїжаємо на головну, хтось нас обігнав. І тут посипалося з рота купа матів 5ти поверхових.
Я така, я перепрошує, в нас дитинка в салоні (3,5 роки це вам не 1 рік, ми ж все повторюємо мамі з татом... ) можна без матів. А вона зупиняється, повертається до нас і каже. А знаєте, ми нікуди не поїдемо, виходьте з автомобіля.) Ми такі, в якому сенсі?? Я просто попросила без матів, що ж тут такого для ЖІНКИ? Ну, вийшли ми, забрали свої саночки, почали вдягати шапкі, шарфи, рукавиці посеред дороги. Дитину кутати, в санчата. Чоловік подзвонив в службу таксі, розказав ситуацію, а нам навіть не запропонували іншу машину прислати, в компенсацію!!!!!!! Це ж брєд, при тому що ми по коду користуємось цією службою більше 4ьох років. Ну добирались ми до церкви 30 хвилин. А сьогодні синочок кашляє і вже піднялась температура. От така весела подія була. ))

Всім класних поїздок на таксі, не таких як у нас)) Нехай цей сніжок не завадить вашому настрою.


6 коментарів:

 1. ОГО!Ото пригоду ви мали...Нічого,все так не минає.Думаю,що вчинила б так,як ти.Зрештою,культуру обслуговування клієнтів ніхто не відміняв.Мовчу вже про загалноетичні норми поведінки...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Та мужики так не матюкаються як та "пані" ) прикро, адже думаю вона комусь і мама.

   Видалити
 2. Любця, співчуваю... Ми зараз користуємося службою 1556. Хоча теж часом бувають казуси.
  Я от думаю, що хто зна - може так і краще, що ви не їхали далі. Жаль тільки, що Темко захворів... Але такі жінки за кермом - це ж богині: пасажири моляться, а пішоходи хрестяться. Часом набагато дешевше заплатити і пройтися пішки. Тим більше коли така слизота.
  Жаль, що служби таксі не зважають на зауваження клієнтів. Видно, в таку погоду у них достатньо пасажирів...

  ВідповістиВидалити
 3. Я б на вашому місці вчинила б так само. тільки з машини б не спішила б виходити. Це що таке за заявки? НЕ хоче їхати, хай сама йде додому! Проста така... Це до неї додому прийшли і на чай просилися?))
  можу тільки поспівчувати. Одужуйте швидше!

  ВідповістиВидалити
 4. Так, прикро...
  А найгірше що немало таких... І вже не виховаєш їх.
  Виздоровлюйте!

  ВідповістиВидалити
 5. пишите заяву и несите куда надо. Сейчас это самый действенный способ, сама потом приедет извиняться будет

  ВідповістиВидалити