субота, 18 червня 2011 р.

чайок відісланий мною =)

Чайок відісланий мною в Запоріжжя, для чудової пані Олександри =). Зробила чайничок, Особо віддекорувати не вийшло, але мені сподобалось. Поміж чайничками подарунковий пакетик, в якому мав бути чайок, але так як воно було дуже об’ємне мені прийшлось все вигрузити і покласти окремо. Думаю, Олександро, ти зрозумієш що воно мало бути всередині =) Ще поклала маленький подаруночок, парочку брадсів для стрічок і ґудзиків-сердечок. Надіюсь сподобається.
О, про головне забула. Про чай! =) Чайку вийшло 6 видів, з чайної країни. Так як ця дівчинка любить тільки чорний, то змушена була вибирати з чорних. Бо я наприклад терпіти чорний не можу, а не живу без зеленого ))) Ну в кожному пакетику десь на разів 6 думаю буде =) Приємного чаювання, Олександро. Вибачай за помилки в чайничку, надіюсь ти їх не помітиш, хоча це наврядчи )))) Але я старалась, з любов’ю. А ще дякую Грушечці за таку пориємну гру. Ось ловіть фоткі.
На прохання даю шаблончик на чайник, малювала в векторі, то якщо комусь треба буде інший розмір - пишіть, бо цей на а4 аркуш. =)

10 коментарів:

 1. Ксассний чайничок! І так багато чайку!

  ВідповістиВидалити
 2. Суперська ідейка, упаковка безподобна :)

  ВідповістиВидалити
 3. ух ти!!!! оце так чайник!!! веселий такий!і стільки чаю! супер!

  ВідповістиВидалити
 4. кльовезний чайничок!!!! і ніяких там помилок не видно ;) все дуже класно!! )))

  ВідповістиВидалити
 5. Такий чайничок класний...
  Забігай за нагородкою!

  ВідповістиВидалити
 6. Чайничек такой позитивный!И очень девчачий. По-доброму завидую счастливице, которой он адресован)))Просмотрела блог, очень понравился!!! Креативный!С радостью становлюсь ПЧ))))))
  А где ты зарисовку чайничка брала? Сама нарисовала? Скоро идем в гости, хочу порадовать друзей. Можно выложить шаблончик или что-то такое...Очень классный!

  ВідповістиВидалити
 7. Привет..очень понравились твои идеи с чайничками...Я тоже люблю шаблоны использовать..так что если....

  ВідповістиВидалити
 8. Que maravilha de bule! A idéia é graciosa, e as cores que voce usou funcionam muto bem! obrigada por escrever no meu blog!

  ВідповістиВидалити