вівторок, 28 вересня 2010 р.

новенький сезон =)


"Сорочка"
така чоловіча листівочка вийшла до дня народження. шаблон сорочки малювала від руки, але вийшло досить непогано =)
розмір 15,5х10х5 см"Містер гордий морський коник"
щось таке дитяче, веселе, з тематикою моря. Морський коник, такий "очастий". 
розмір 10,5х13 см

"Рибуся"
ще одна морячка. "риба-биба" як кажуть мої плємяшкі. досить весела, навіть бульбашкі з киснем. 
розмір 11,5х7 см"Подаруночок"
універсальний подаруночок. як для жінок, так і для чоловіків. таке щось не ідеальне, нагадує саме життя. але все ж таки щось в ній є. таке загадкове і не занудне.
розмір 10,5х10 см


"Сорочка №2"Знову чоловічий витвір. кроватка не вийшла так як задумувалось, зате зірочка мені подобається.
розмір 20х10 см


"Кавова квітка"
Папір в крапочку зробив мій братик Павлік, а ці крапочки - це чорний перець. Ще фактура паперу в дрібну клітинку. Саме цей папір надихнув мене на цю листівку, я думаю, чоловічу. Ще використала металеві брадси для кріплення підпису, тоді вона ще більше подобається, коли тримаєш її в руках.
розмір 20х10 см

"Сині квіти"
папір з витесненеми метеликами, до квіткового настрою. Люблю цей фіолетовий фон, на якому квіточки, він такий, ну просто такий =). Мала листівка бути весільна, але вийшла занадто сумна. і от.
розмір 20х10 см


"Лісова пісня"
Цей папір з фіолетовими дзвіночками, він мені сподобався, і вийшла от така листівка. Ще сині пастелі непогано вписалися в мої надбання, якими затоновані краї. І просто ці паперові серветки, за які дякую Наталці. Натішитися неможу.
розмір 20х10 см

"Сині квіти 2"
Знову папір зелений ручної роботи, дякую братику Павліку.  Від нього все пішло. Люблю поєднувати синій + зелений кольори. І непогано вписався листочок-"шкелетик". =)
розмір 20х10 см
"Весільна"
Подобаються ось ті 2 папірці по 5мм, які під заголовком. Листочок-скелетик обведений глітером з блискітками. Квітка вже повторюється, але всеодно потрапить в різні руки. 
розмір 20х10 см
"Весільна 2"
Подобається папір основа. І кольорова гамма світлий рожевий, зелений і голубий.
розмір 20х10 см
"Гламурні серця"
Чоловік вибрав від чого відштовхнутись. І це об’ємні серця з блискітками. Мені вона не дуже, але Сергій сказав що купив би її першу.
розмір 20х10 см

"Весільна гармошка"
Папір основа загорнутий для об’єму. Вже слова вичерпались =). Теж подобається тим, що центральний папір темно червоний плайк. Береш в руки і він такий класний на дотик.
розмір 22,5х11 см

2 коментарі: